کیفیت و معرفی رادیوپخشهای 2017 شرکت پایونیرReviewed by Admin on May 25Rating:

بعد از عرضه محوصلات سال ۲۰۱۶ پایونیر به بازار( سری ۸) بنظر می رسید پایونیر برای طراحی مدلهای ارزان قیمت برنامه مشخصی ندارد و دنبال ایجاد پخشهایی با ظاهر متفاوت و زیبا نیست. بعد از عرضه محصولات کنوود و سونی در سال ۲۰۱۶ و علی الخصوص ۱۱۵۱ و ۱۱۵۲ سونی و ۱۰۱۰ کنوود و موفقیت این دو شرکت بنظر رسید در بین رادیوپخشهای ارزان ظاهر زیبا اهمیت زیادی پیدا کرده است. در سال جدید شرکت پایونیر با ظاهری کاملا متفاوت و اصلاح شده نسبت به سال قبل محصولات ارزان قیمت خود را وارد بازار می کند. البته تقریبا از نظر فنی تفاوت زیادی در رادیوپخشهای ۲۰۱۷ ایجاد نشده است. نسخه جدید و با کیفیت تر میکس ترکس، آمپلی فایر با کیفیت تر نسبت به مدلهای قبلی همسازی بالا با گوشی های هوشمند، رادیوی قویتر و با کیفیتتر از جمله ویژگیهایی است که در تبلیغات رادیوپخشهای ۲۰۱۷ پایوینر بچشم می آید.

 وجود Mixtrax و همخوانی گوشی موبایل و رادیوپخش باعث می شود در حین رانندگی بیشترین لذت برای کسانی که در ماشین هستند بوجود بیاید  و از نظر اقتصادی رادیوپخشهای پایونیر به بصرفه ترین حالت ممکن برسند. دارندگان سیستم اندروید امکان اتصال به کلیه رادیوپخشهای پایونیر را با استفاده از گوشی خود دارند در حالیکه استفاده کنندگان از سیستم iPod/iPhone بغیر از سری ۱۹۵۰، ۱۹۵۱ و ۱۹۵۲ پایوینر قابلیت اتصال به مابقی رادیوپخشها را دارند. دارندگان اندروید می توانند ضمن اینگه گوشی خود را از طریق USB به رادیوپخش ماشین متصل می کنند آهنگها را کنترل کنند و همچنین گوشی خود را شارژ نمایند.

رادیوپخش MVH-x195UI

رادیوفلش ۱۹۵ پایونیر جایگزین مدل ۱۸۵ این شرکت می شود. رادیوفلش ۱۹۵ نیز مانند ۱۸۵ CD را ساپورت نمی کند و از محصولات سری MVH محسوب می شود. ۱۹۵ برای آن دسته تهیه شده است که از رادیوپخش تنها ساپورت USB  و انواع گوشی همراه را توقع دارند و احتیاج به CD ندارند. ۱۹۵ هم اندروید را کامل ساپورت می کند هم iPod / iPhone را ساپورت می کند.  ۱۹۵ پایونیر نسبت به مدلهای سالهای قبل ظاهر جذابتری پیدا کرده است. ۱۹۵، ورودی USB و ورودی AUX از جلو دارد، ۴ عدد خروجی ۵۰ وات دارد، قابلیت ساپورت Mixtrax را دارد، همچنین خروجی آمپلی فایر ۲ ولتی دارد. X195 پایونیر فرمتهای MP3، WMA و WAV را از USB و گوشی همراه هوشمند پخش می کند ، ۱۹۵ رادیوی قوی و  ۲ موج دارد و دو موج FM / AM توسط این رادیوپخش ساپورت می شد،  همچنین شرکت پایونیر ادعا می کند ۱۹۵ صفحه نمایش قویتری نسبت به مدلهای قبلی دارد و صفحه نمایش آن از زاویه های مختلف با کیفیت بالا قابل رویت است.

رادیوفلش ۱۹۵ پایونیر را از طریق لینک زیر دنبال و خریداری نمایید:

رادیوپخش DEH-x1950UB

رادیوپخش ۱۹۵۰ پایونیر جایگزین مدل ۱۸۵۰ این شرکت می شود. ویژگی اصلی رادیوپخش ۱۹۵۰ رادیوی قوی و ۴ موج آن است و ظاهر و کیفیت دکمه های آن با توجه به قیمت آن بسیار بالا است.   ۱۹۵۰ مانند ۱۸۵۰ ال سی دی ۱ خطی ۱۲ حرفی دارد، فرمتهای MP3، WMA و WAV را پخش می کند. دارای USB 2.0  از جلو می باشد.  ۱۹۵۰ نیز ۱ جفت خروجی سیستم دارد و براحتی آمپلی فایر۲ کانال  را راه اندازی می کند، خروجی ۱۹۵۰ نیز ۲ ولت است. این پخش نیز مانند بقیه رادیوپخش علاوه بر CD و USB ورودی AUX نیز دارد. ۵ اکولایزر گرافیکی این رادیوپخش باعث می شود تنوع صدایی زیادی کاربر داشته باشد.  بصورت کلی می توان ۱۹۵۰ را همان ۱۸۵۰ پایونیر با ظاهری متفاوت و رادیوی ۴ موج دانست، تفاومتهایی در آمپلی فایر داخلی و میکس ترکس نیز وجود دارد که در آینده بیشتر در مورد آن گفته خواهد شد. همچنین شرکت پایونیر در مورد این رادیوپخش نیز اعتقاد دارد صفحه نمایش قویتری نسبت به مدلهای قبلی دارد و صفحه نمایش آن از زاویه های مختلف با کیفیت بالا قابل رویت است. ۱۹۵۰ پایونیر ساده تزین پخش پایونیر است که هر دو قابلیت CD و فلش را همزمان دارد. ۱۹۵۰ اندروید را ساپورت می کند ولی iPod را ساپورت نمی کند.

رادیوپخیش ۱۹۵۰ پایونیر را از طریق لینک زیر دنبال و خریداری نمایید:

رادیوپخش DEH-x1952UB

۱۹۵۲ جایگزین ۲۸۵۰ پایونیر شده است. رادیوپخش ۱۹۵۲ پایونیر ظاهری شبیه ۱۹۵۰ دارد. تفاوت اصلی این رادیوپخش با مدل ۱۹۵۰ وجود دو جفت خروجی ۲ ولت برای آمپلی فایر و ساب می باشد به این معنا که ۱۹۵۲ براحتی از ساپورت یک آمپلی فایر ۴ کانال همراه ساب ووفر بر می آید. ۱۹۵۲ در ۲ رنگ طراحی شده است و قابلیت تغییر رنگ بین قرمز و آبی را دارد. صفحه نمایش ۱۲ حرفی، پخش فرمتهای MP3، WMA، WAV را از CD، USB و یا از طریق AUX دارد، این رادیوپخش مانند ۱۹۵۰ قابلیت ساپورت اندروید را دارد.  این رادیوپخش دارای اکولایزر ۵  است، که به کاربر امکان استفاده از تنوع صدای بیشتری را می دهد.  این رادیوپخش نیز میکس ترکس دارد. میکس ترکس قابلیتی ساده است، برای پخش بدون وقفه موزیک، که با انتخاب آهنگها از بین کلیه آهنگهای شما و سر هم کردن آنها مانند یک دی جی واقعی عمل می کند. این رادیوپخش ۴ موج رادیو از جمله SW را میگیرد. تفاومتهایی در آمپلی فایر داخلی و میکس ترکس این مدل با ۱۹۵۲ نسبت به مدلهای قدیمی وجود دارد که در آینده بیشتر در مورد آن گفته خواهد شد.

رادیوپخیش ۱۹۵۲ پایونیر را از طریق لینک زیر دنبال و خریداری نمایید:

رادیوپخش DEH-x1953UB

رادیوپخش ۱۹۵۳ پایونیر ظاهری شبیه ۱۹۵۰ و ۱۹۵۲ دارد. تفاوت اصلی این رادیوپخش با مدل ۱۹۵۰ و ۱۹۵۲ این رادیوپخش وجود ۳ جفت خروجی سیستم می باشد. ۱۹۵۳ برای کسانی کاربرد دارد که می خواهند از ۲ آمپلی فایر همزمان در سیستم خود استفاده کنند. البته مسلما ۱۹۵۳ نسبت به پخشهای حرفه ای خروجی ضعیفتر و تنظیمات کمتری دارد ولی با توجه به ارائه ۳ جفت خروجی با قیمت پایین گزینه با ارزش محسوب می بشود. ۱۹۵۳ جایگزین ۱۸۵۳ می باشد. . دیگر ویژگیهای این رادیوپخش مانند ۱۹۵۰و ۱۹۵۲ می باشد. صفحه نمایش ۱۲ حرفی، رادیوپخش ۱۹۵۳ پایوینر قادر است فرمتهای MP3، WMA، WAV را از CD، USB و یا از طریق AUX پخش کند، این رادیوپخش مانند ۱۹۵۰ و ۱۹۵۲ قابلیت ساپورت اندروید را دارد.  این رادیوپخش دارای ۵ اکولایزر  است، که به کاربر امکان استفاده از تنوع صدای بیشتری را می دهد.  این رادیوپخش نیز میکس ترکس دارد. میکس ترکس قابلیتی ساده است، برای پخش بدون وقفه موزیک، که با انتخاب آهنگها از بین کلیه آهنگهای شما و سر هم کردن آنها مانند یک دی جی واقعی عمل می کند. این رادیوپخش ۲ موج رادیو دارد.

رادیوپخیش ۱۹۵۳ پایونیر را از طریق لینک زیر دنبال و خریداری نمایید:

رادیوپخش DEH-x2950UI

۲۹۵۰ را می توان جانشین ۳۸۵۰ در برنامه جدید شرکت پایونیر دانست. این رادیوپخش نسبت به مدلهای قبلی ک هدر این مقاله صحبت شد صفحه نمایش بزرگتر  ۱۳ X 1 را دارد. همچنین کیفیت پنل و وضوح LED نسبت به مدلهای پایینتر بهتر است. دیگر ویژگی ۲۹۵۰ نسبت به مدلهایی که تا الان ذکر شده است ساپورت iPod  می باشد البته ۲۹۵۰ نیز مانند مدلهای قبلی اندروید را ساپورت می کند. همچنین ۲۹۵۰ قابلیت انتخاب رنگ LED توسط کاربر می باشد ، کاربر امکان انتخاب ۲۱۰۰۰۰ رنگ را برای LED خود دارد. رادیوپخش ۲۹۵۰ پایوینر قادر است فرمتهای MP3، WMA، WAV را از CD، USB و یا از طریقAUX  پخش کند، ۲۹۵۰ دارای ۲ جفت خروجی سیستم می باشد که برای کسانی که از ۲ آمپلی فایر ۲ کانال و یا یک آمپلی فایر ۴ کانال استفاده می کنند گزینه عالی محسوب می شود. مانند مدل پایینتر ۴ عدد خروجی صدای ۵۰ وات دارد. این رادیوپخش دارای ۵ اکولایزراست، که به کاربر امکان استفاده از تنوع صدای بیشتری را می دهد.  این مدل رادیوپخش نیز قابلیت میکس ترکس دارد. میکس ترکس قابلیتی ساده است، برای پخش بدون وقفه موزیک، که با انتخاب آهنگها از بین کلیه آهنگهای شما و سر هم کردن آنها مانند یک دی جی واقعی عمل می کند. ۲۹۵۰ ظاهری متفاوت از مدل قدیمی تر ۳۸۵۰ دارد.

رادیوپخیش ۲۹۵۰ پایونیر را از طریق لینک زیر دنبال و خریداری نمایید:

رادیوپخش DEH-x3950BT

۳۹۵۰ دیگر رادیوپخش ۲۰۱۷ پایونیر است که به بازار عرضه می گردد. ۳۹۵۰ را می توان جایگزین پخش ۴۸۵۰BT دانست. ۳۹۵۰ ارزانترین رادیوپخش ۲۰۱۷ پایونیر است که دارای قابلیت بلوتوث می باشد. ۳۹۵۰ تقریبا همان ۱۹۵۲ پایونیر می باشد البته با قابلیت بلوتوث. بلوتوث در رادیوپخشها ۲ کاربرد دارد. هم برای پخش آهنگ از طریق بلوتوث گوشی استفاده می شود و هم جهت پاسخ تماسهای تلفنی. رادیوپخش ۳۹۵۰ قادر است فرمتهای MP3، WMA، WAV را از CD، USB و یا از طریقAUX  پخش کند، این رادیوپخش مانند ۲۹۵۰ قابلیت ساپورت اندروید و آیفون iPhone را دارد. مانند مدلهای پایینتر ۴ عدد خروجی صدای ۵۰ وات دارد. این رادیوپخش دارای اکولایزر ۵ گرافیکی است، که به کاربر امکان استفاده از تنوع صدای بیشتری را می دهد.  این مدل رادیوپخش نیز مانند ۱۹۵۰ و ۲۹۵۰، قابلیت میکس ترکس دارد. میکس ترکس قابلیتی ساده است، برای پخش بدون وقفه موزیک، که با انتخاب آهنگها از بین کلیه آهنگهای شما و سر هم کردن آنها مانند یک دی جی واقعی عمل می کند.

رادیوپخیش ۳۹۵۰ پایونیر را از طریق لینک زیر دنبال و خریداری نمایید:

رادیوپخش DEH-X7850BT

رادیوپخش ۷۸۵۰ تحولی خاص در شرکت پایونیر می باشد. ۷۸۵۰ اولین رادیوپخش ۶ خروجی با قدرت ۴ ولت است که دمو ندارد. ۷۸۵۰ یک پخش کامل است که قابلیت راه اندازی  ۲ آمپلی فایر را با قدرت بسیار بالا دارد. ۷۸۵۰ هم فلش از جلو دارد هم فلش از عقب. با توجه به عدم وجود دموو وجود دو فلش، محصولات شرکت پایونیر از هر زمان به شرکت کنوود نزدیکتر شده است تا نشن دهنده سیاست تقریبا یکسان در دو شرکت باشد. ۷۸۵۰  پایونیر در کنار ۹۶۵۰ این شرکت یک ضبط کامل حرفه ای بوده و به عنوان کاملترین رادیوپخش شرکت پایونیر شناخته می شود.  به صورت کلی می توان گفت ۷۸۵۰ دارای ۳ جفت خروجی ۴ ولت برای آمپلی فایر و ساب ووفر می باشد. ویژگی مهم ۷۸۵۰ داشتن ۱۳ باند اکولایزر می باشد، امکانی که تقریبا در پخشهای تک دین دیگر پایونیر شاهد آن نیستیم. این رادیوپخش به کاربر امکان انتخاب ۲۱۰۰۰۰ رنگ را برای LED خود دارد. رادیوپخش ۷۸۵۰ پایونیر قابلیت میکس ترکس را نیز دارا می باشد.  البته ۷۸۵۰ صفحه نمایش ۲ خطی دارد. رادیوپخش ۷۸۵۰ پایوینر قادر است فرمتهای MP3، WMA، WAV را از CD، USB و یا از طریق AUX پخش کند، کاربر می توانید دستگاه مورد نظر خودرا از طریق AUX به رادیوپخش متصل نماید.  این رادیوپخش مانند ۷۷۵۰  قابلیت ساپورت اندروید و آیفون را دارد. این رادیوپخش دارای اکولایزر ۵باندی است، که به کاربر امکان استفاده از تنوع صدای بیشتری را می دهد.  دارای سوپر تیونر می باشد. در این رادیوپخش قابلیت انتخاب رنگ دکمه ها و صفحه نمایش به صورت جداگانه امکان پذیر است. قابلیت تنظیم نور صفحه نمایش. شما با استافده از این رادیوپخش به  تنظیمات ساب ووفر نیز دسترسی خواهید داشت. همچنین رنگ LED و طرز پخش نورLED این رادیوپخش با توجه به آهنگ قابل پخش به صورت خودکار عمل می نماید، به صورتیکه با توجه به ریتم آهنگ رادیوپخش شما به صورت هوشمند عمل کرده و طرز پخش نور LED  را مانند یک دی جی کامل به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

 رادیوپخش  DEH-X7750UI

رادیوپخش ۷۷۵۰ پایونیر  محصول سال ۲۰۱۶ است که بنظر میرسد در سال ۲۰۱۷ نیز همچنان به بازار عرضه می شود. ۷۷۵۰ به عنوان ارزانترین رادیوپخش تمام حرفه ای این شرکت شناخته می شود. به صورت کلی می توان گفت تنها کمبود این رادیوپخش نسبت به مدلهای بالاتر ۹۶۵۰ نبود قابلیت بلوتوث در این ضبط است. این رادیوپخش تمامی قابلیتهای رادیوپخشهای پایونیر که پیش از این ذکر گردید را داراست و اولین رادیوپخشی است که دارای ۳ جفت خروجی می باشد. خروجی های این رادیوپخش قدرتمندتر از مدلهای قبلی بوده و ۴V می باشند. از دیگر ویژگیهای این رادیوپخش می توان به دمو آن اشاره کرد. هیچکدام از رادیوپخشهایی که پیش از این معرفی شدند قابلیت دمو ندارند. این رادیوپخش مانند مدل ۷۷۵۰BT کاربر امکان انتخاب ۲۱۰۰۰۰ رنگ را برای LED خود دارد. رادیوپخش ۷۷۵۰ پایونیر قابلیت میکس ترکس را نیز دارا می باشد.  همچنین رادیوپخش ۷۷۵۰ ارزانترین رادیوپخش پایونیر است که صفحه نمایش ۳ خطی دارد ( امکان دیدن اسم آلوم و خواننده در این رادیوپخش براحتی وجود دارد). رادیوپخش ۷۷۵۰ پایوینر قادر است فرمتهای MP3، WMA، WAV را از CD، USB و یا از طریق AUX پخش کند، کاربر می توانید دستگاه مورد نظر خودرا از طریق AUX به رادیوپخش متصل نماید.  این رادیوپخش مانند ۷۸۵۰و ۳۹۵۰ و ۲۹۵۰ قابلیت ساپورت اندروید و آیفون را دارد.. این رادیوپخش دارای اکولایزر گرافیک ۵ باندی است، که به کاربر امکان استفاده از تنوع صدای بیشتری را می دهد.  دارای سوپر تیونر می باشد. در این رادیوپخش قابلیت انتخاب رنگ دکمه ها و صفحه نمایش به صورت جداگانه امکان پذیر است. قابلیت تنظیم نور صفحه نمایش. شما با استافده از این رادیوپخش به  تنظیمات ساب ووفر نیز دسترسی خواهید داشت. همچنین رنگ LED و طرز پخش نورLED این رادیوپخش با توجه به آهنگ قابل پخش به صورت خودکار عمل می نماید، به صورتیکه با توجه به ریتم آهنگ رادیوپخش شما به صورت هوشمند عمل کرده و طرز پخش نور LED  را مانند یک دی جی کامل به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

رادیوپخش DEH-X9650BT   –   DEH-X9650SD

دو محصول سال ۲۰۱۴ شرکت پایونیر که به عنوان پرچمدارهای محصولات پایونیر از سال ۲۰۱۴ شناخته می شوند و بعد از گذشت ۳ سال از معرفی همچنان شرکت پایونیر این دو محصول را در بازار حفظ کرده است. هر دو ۹۶۵۰ نیز در سال ۲۰۱۷ در بازار باقی می مانند. ۹۶۵۰ پایونیر کاملترین پخشهای شرکت پایونیر می باشند. تفاوت دو مدل ۹۶۵۰ با هم در قابلیت بلوتوث می باشد.  این رادیوپخش تمامی قابلیتهای رادیوپخشهای پایونیر که پیش از این ذکر گردید را داراست دارای ۳ جفت خروجی می باشد. خروجی های این رادیوپخش قدرتمندتر از مدلهای قبلی بوده و ۴V می باشند. از دیگر ویژگیهای این رادیوپخش می توان به دمو آن اشاره کرد.  این رادیوپخش مانند مدل ۷۷۵۰SD کاربر امکان انتخاب ۲۱۰۰۰۰ رنگ را برای LED خود دارد. رادیوپخش ۹۶۵۰ پایونیر قابلیت میکس ترکس را نیز دارا می باشد.  همچنین رادیوپخش ۹۶۵۰  صفحه نمایش ۳ خطی دارد ( امکان دیدن اسم آلوم و خواننده در این رادیوپخش براحتی وجود دارد). رادیوپخش ۹۶۵۰ پایوینر قادر است فرمتهای MP3، WMA، WAV را از CD، USB و یا از طریق AUX پخش کند، کاربر می توانید دستگاه مورد نظر خودرا از طریق AUX به رادیوپخش متصل نماید.  این رادیوپخش مانند ۷۸۵۰و ۳۹۵۰ و ۲۹۵۰ قابلیت ساپورت اندروید و آیفون را دارد.. این رادیوپخش دارای اکولایزر گرافیک ۵ باندی است، که به کاربر امکان استفاده از تنوع صدای بیشتری را می دهد.  دارای سوپر تیونر می باشد. در این رادیوپخش قابلیت انتخاب رنگ دکمه ها و صفحه نمایش به صورت جداگانه امکان پذیر است. قابلیت تنظیم نور صفحه نمایش. شما با استفاده از این رادیوپخش به  تنظیمات ساب ووفر نیز دسترسی خواهید داشت. همچنین رنگ LED و طرز پخش نورLED این رادیوپخش با توجه به آهنگ قابل پخش به صورت خودکار عمل می نماید، به صورتیکه با توجه به ریتم آهنگ رادیوپخش شما به صورت هوشمند عمل کرده و طرز پخش نور LED  را مانند یک دی جی کامل به صورت اتوماتیک انجام می دهد. ۹۶۵۰ دو فبش از عقب ساپورت می کند که هر دو دارای قدرت ۲ آمپر هستند. همچنین در حال حاضر ۹۶۵۰ تنها پخش پایونیر است که دریچه CD آن کاملا پوشیده است.